Plastová vana do kufru Aristar VW Caddy Maxi 2007-2020 (5 i 7 míst, za 2. řadu)

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu... více informací »
Plastová vana do kufru Aristar VW Caddy Maxi 2007-2020 (5 i 7 míst
Značka: Aristar
1 090 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu...

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Volkswagen Caddy.

Pogumovaný povrch zajišťuje stabilitu převáženého nákladu.

Vana je vyrobena z odolného gumoplastu, který je zároveň dostatečně pružný, aby se vana nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Tento nejprodávanější produkt Plastová vana do kufru Aristar VW Caddy je k dispozici snadno tu na webu v oblíbené kategorii plastové vany! Nyní koupíte zcela nové výrobky z této oblíbené sekce za parádní cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další kvalitní kousky od značky Aristar. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Aristar pro své zákazníky nabízí prvotřídní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento levný výrobek Plastová vana do kufru Aristar VW Caddy Maxi 2007-2020 (5 i 7 míst, za 2. řadu) od odblíbeného výrobce Aristar jde získat právě nyní opravdu levně. Výhodně za super cenu 1 090 Kč.