Plastová vana do kufru Aristar VW Transporter T5 2003-2015 (krátká verze, za 3. řadu)

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu... více informací »
Plastová vana do kufru Aristar VW Transporter T5 2003-2015 (krátká verze
Značka: Aristar
890 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu...

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Volkswagen Transporter T5.

Pogumovaný povrch zajišťuje stabilitu převáženého nákladu.

Vana je vyrobena z odolného gumoplastu, který je zároveň dostatečně pružný, aby se vana nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Unikátní a žádaný produkt Plastová vana do kufru Aristar VW Transporter T5 2003-2015 (krátká verze, za 3. řadu) můžete koupit právě nyní tady na webu ve známé rubrice plastové vany. Podívejte se na skvělé kusy z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu. V očích zákazníků populární výrobce Aristar vám poskytuje velmi kvalitní sortiment U nás toho najdete mnohem více, u nás totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele Aristar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Zcela unikátní produkt Plastová vana do kufru Aristar VW Transporter T5 2003-2015 (krátká verze, za 3. řadu) od oblíbené značky se zárukou kvality Aristar máte možnost získat zrovna dnes extra výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 890 Kč.