Plastová vana do kufru Aristar VW Transporter T5/T6 2003- (dlouhá verze, za 3. řadu)

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Volkswagen Transporter T5.... více informací »
Plastová vana do kufru Aristar VW Transporter T5/T6 2003- (dlouhá verze
Značka: Aristar
1 090 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Volkswagen Transporter T5....

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Volkswagen Transporter T5.

Pogumovaný povrch zajišťuje stabilitu převáženého nákladu.

Vana je vyrobena z odolného gumoplastu, který je zároveň dostatečně pružný, aby se vana nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Nový kus lze nakoupit bezstarostně u nás v sekci plastové vany! Nyní si můžete vybrat další produkty z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu.

Oblíbený kousek Plastová vana do kufru Aristar VW Transporter T5/T6 2003- (dlouhá verze, za 3. řadu) od kvalitní společnosti Aristar snadno naleznete tady extra se slevou. Aktuálně za super cenu 1 090 Kč.