Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Audi A3/S3 2012-2020 (3 dveře, plná rezerva)

Plastová vana do kufru s protiskluzovou vrstvou a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Audi A3/S3. Protiskluzová... více informací »
Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Audi A3/S3 2012-2020 (3 dveře
Značka: Rezaw-Plast
472 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru s protiskluzovou vrstvou a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Audi A3/S3. Protiskluzová...

Plastová vana do kufru s protiskluzovou vrstvou a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Audi A3/S3.

Protiskluzová vrstva zajišťuje velkou stabilitu převáženého nákladu, nicméně je náročnější na údržbu a po čase užívání se její povrch může začít drolit.

Vana je vyrobena odolného gumoplastu, který je zároveň dostatečně pružný, aby se vana nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Tento žádaný výrobek Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Audi A3/S3 2012-2020 (3 dveře, plná rezerva) lze sehnat prostě tu zařazený v kategorii plastové vany! Nyní získáte zcela nové kusy z této kategorie v bezva akci. Tato vyjímečná značka Rezaw-Plast vám může poskytnout špičkový sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Výjimečný výrobek Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Audi A3/S3 2012-2020 (3 dveře, plná rezerva) od spolehlivé značky Rezaw-Plast získáte u nás nyní v akci. K sehnání zrovna v akci za 472 Kč.