Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Citroen Berlingo 1996-2008 (5 míst, 1x zadní dveře)

Plastová vana do kufru s protiskluzovou vrstvou a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Citroen Berlingo.... více informací »
Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Citroen Berlingo 1996-2008 (5 míst
Značka: Rezaw-Plast
690 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru s protiskluzovou vrstvou a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Citroen Berlingo....

Plastová vana do kufru s protiskluzovou vrstvou a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Citroen Berlingo.

Protiskluzová vrstva zajišťuje velkou stabilitu převáženého nákladu, nicméně je náročnější na údržbu a po čase užívání se její povrch může začít drolit.

Vana je vyrobena odolného gumoplastu, který je zároveň dostatečně pružný, aby se vana nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Oblíbený a akční kousek Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Citroen Berlingo 1996-2008 (5 míst, 1x zadní dveře) můžete pořídit bez problémů u nás v oblíbené sekci plastové vany! Prozkoumejte ostatní kusy ve zmíněné sekci za extra cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Rezaw-Plast pro vás vyrábí prvotřídní výrobky Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Unikátní a oblíbený kousek Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Citroen Berlingo 1996-2008 (5 míst, 1x zadní dveře) od top značky Rezaw-Plast jednoduše naleznete právě nyní v akci! Teď za akční cenu 690 Kč.