Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Hyundai Elantra 2015-2020

Plastová vana do kufru s protiskluzovou vrstvou a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Hyundai Elantra.... více informací »
Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Hyundai Elantra 2015-2020
Značka: Rezaw-Plast
552 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru s protiskluzovou vrstvou a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Hyundai Elantra....

Plastová vana do kufru s protiskluzovou vrstvou a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Hyundai Elantra.

Protiskluzová vrstva zajišťuje velkou stabilitu převáženého nákladu, nicméně je náročnější na údržbu a po čase užívání se její povrch může začít drolit.

Vana je vyrobena odolného gumoplastu, který je zároveň dostatečně pružný, aby se vana nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Tento akční a ve slevě produkt je k získání právě tady a teď na našem webu ve známé kategorii plastové vany. Vyberte si vyjímečné produkty z této oblíbené sekce za nejlepší ceny! U zákazníků oblíbený výrobce Rezaw-Plast pro své zákazníky dodává prvotřídní zboží. Přesvědčte se sami! To ale není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce ovšem více kousků značky Rezaw-Plast. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Hyundai Elantra 2015-2020 od předního výrobce Rezaw-Plast lze nakoupit právě dnes za výhodné peníze! Akční cena 552 Kč.