Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Hyundai Tucson 2021- (bez protiskluzu)

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Hyundai Tucson. Pogumovaný... více informací »
Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Hyundai Tucson 2021- (bez protiskluzu)
Značka: Rezaw-Plast
990 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Hyundai Tucson. Pogumovaný...

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Hyundai Tucson.

Pogumovaný povrch zajišťuje stabilitu převáženého nákladu.

Vana je vyrobena odolného gumoplastu, který je zároveň dostatečně pružný, aby se vana nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Tento neodolatelný produkt Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Hyundai Tucson 2021- můžete získat bez obtíží tu na našem webu zařazený v sekci plastové vany. Nyní najdete ostatní výrobky ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu!

Kvalitní a velmi žádaný kousek Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Hyundai Tucson 2021- (bez protiskluzu) od oblíbené značky se zárukou kvality Rezaw-Plast je k sehnání na našich stránkách nyní výhodně. Momentálně k dispozici za 990 Kč.