Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Mitsubishi Space Star 2012-

Plastová vana do kufru s protiskluzovou vrstvou a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Mitsubishi Space Star.... více informací »
Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Mitsubishi Space Star 2012-
Značka: Rezaw-Plast
472 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru s protiskluzovou vrstvou a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Mitsubishi Space Star....

Plastová vana do kufru s protiskluzovou vrstvou a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Mitsubishi Space Star.

Protiskluzová vrstva zajišťuje velkou stabilitu převáženého nákladu, nicméně je náročnější na údržbu a po čase užívání se její povrch může začít drolit.

Vana je vyrobena odolného gumoplastu, který je zároveň dostatečně pružný, aby se vana nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Tento unikátní produkt Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Mitsubishi Space Star 2012- můžete dostat taky na našich stránkách umístěný v rubrice plastové vany. Máme pro vás ještě další výrobky ze zmíněné kategorie za super ceny! To ale není všechno, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce další skvělé zboží od dodavatele Rezaw-Plast. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Rezaw-Plast má ve stále nabídkce velmi kvalitní produkty

Zcela unikátní produkt Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Mitsubishi Space Star 2012- od známé kvalitní značky Rezaw-Plast můžete sehnat u nás teď skutečně levně! Aktuálně v akci za 472 Kč.