Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Toyota Land Cruiser J200 2008-2012 (5 dveří, bez protiskluzu)

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci... více informací »
Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Toyota Land Cruiser J200 2008-2012 (5 dveří
Značka: Rezaw-Plast
760 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci...

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu.

Kvůli absenci protiskluzové vrstvy je povrch kluzký a hladké předměty je většinou třeba v kufru zafixovat.

Vana je vyrobena z měkčího plastu, aby se při ohnutí nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Unikátní produkt Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Toyota Land Cruiser J200 2008-2012 (5 dveří, je k sehnání již dnes tu na stránkách zařazený v kategorii plastové vany! Mrkněte na ještě jiné produkty z této sekce za nejnižší cenu.

Zlevněný produkt Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Toyota Land Cruiser J200 2008-2012 (5 dveří, bez protiskluzu) od dodavatele s dlouholetou historií Rezaw-Plast máte možnost získat v naší online nabídce za super cenu. Nyní můžete mít za 760 Kč.