Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Toyota Rav4 2005-2012 (5 míst, bez protiskluzu)

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci... více informací »
Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Toyota Rav4 2005-2012 (5 míst
Značka: Rezaw-Plast
530 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci...

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu.

Kvůli absenci protiskluzové vrstvy je povrch kluzký a hladké předměty je většinou třeba v kufru zafixovat.

Vana je vyrobena z měkčího plastu, aby se při ohnutí nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Diskontní produkt Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Toyota Rav4 2005-2012 (5 míst, bez protiskluzu) máte možnost získat ještě tady a teď na našem webu zařazený v sekci plastové vany! Nyní najdete parádní produkty ve zmíněné sekci za internetové ceny! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů značky Rezaw-Plast. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Toyota Rav4 2005-2012 (5 míst, bez protiskluzu) od dodavatele s dlouholetou historií Rezaw-Plast jednoduše pořídíte bezpečně online až neuvěřitelně levně! Akční ceny od 530 Kč.