Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Toyota Yaris 2005-2009 (bez protiskluzu)

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci... více informací »
Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Toyota Yaris 2005-2009 (bez protiskluzu)
Značka: Rezaw-Plast
320 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci...

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu.

Kvůli absenci protiskluzové vrstvy je povrch kluzký a hladké předměty je většinou třeba v kufru zafixovat.

Vana je vyrobena z měkčího plastu, aby se při ohnutí nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Tento velmi žádaný produkt Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Toyota Yaris 2005-2009 (bez protiskluzu) jde získat zrovna tady a teď na našich stránkách v populární kategorii plastové vany. Nyní získáte zlevněné produkty z této sekce za super ceny. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce více kousků od dodavatele Rezaw-Plast. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Věhlasný dodavatel Rezaw-Plast má na skladě špičkové výrobky.

Akční a ve slevě produkt Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Toyota Yaris 2005-2009 (bez protiskluzu) od spolehlivé značky Rezaw-Plast snadno seženete zde nyní trvale výhodně. Nyní můžete mít za 320 Kč.