Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Caddy 2004-2020 (5 míst, bez protiskluzu)

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci... více informací »
Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Caddy 2004-2020 (5 míst
Značka: Rezaw-Plast
530 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci...

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu.

Kvůli absenci protiskluzové vrstvy je povrch kluzký a hladké předměty je většinou třeba v kufru zafixovat.

Vana je vyrobena z měkčího plastu, aby se při ohnutí nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Caddy 2004-2020 (5 naleznete rovnou tady a teď na našem webu ve známé sekci plastové vany. Nyní můžete najít kvalitní produkty z této rubriky v akci! Oblíbená značka Rezaw-Plast má skvělé produkty To však není vše, u nás nabízíme více! Máme v nabídce však také více produktů od výrobce Rezaw-Plast. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento velmi žádaný kousek Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Caddy 2004-2020 (5 míst, bez protiskluzu) od výrobce se zárukou kvality Rezaw-Plast pohodlně seženete právě dnes opravdu levně! Akční ceny již od 530 Kč.