Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Caddy Life Maxi 2004-2020 (7 míst, bez protiskluzu)

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci... více informací »
Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Caddy Life Maxi 2004-2020 (7 míst
Značka: Rezaw-Plast
550 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci...

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu.

Kvůli absenci protiskluzové vrstvy je povrch kluzký a hladké předměty je většinou třeba v kufru zafixovat.

Vana je vyrobena z měkčího plastu, aby se při ohnutí nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Tento levný produkt Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW můžete pořídit také tu na stránkách ve známé rubrice plastové vany! Mrkněte na ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu.

Tento kvalitní a levný kus Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Caddy Life Maxi 2004-2020 (7 míst, bez protiskluzu) od výrobce s mnohaletou tradicí Rezaw-Plast najdete již dnes za extra cenu. Ceny od 550 Kč.