Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Golf Sportsvan 2014-2018 (dolní dno, před faceliftem, bez protiskluzu)

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci... více informací »
Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Golf Sportsvan 2014-2018 (dolní dno
Značka: Rezaw-Plast
520 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci...

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu.

Kvůli absenci protiskluzové vrstvy je povrch kluzký a hladké předměty je většinou třeba v kufru zafixovat.

Vana je vyrobena z měkčího plastu, aby se při ohnutí nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Tento zlevněný výrobek Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW lze sehnat také tu na našem webu v populární sekci plastové vany! Prozkoumejte další výrobky z této populární kategorie za outletovou cenu. Tato značka Rezaw-Plast vás a vaše blízké obohatí o vynikající výrobky Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Diskontní výrobek Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Golf Sportsvan 2014-2018 (dolní dno, před faceliftem, bez protiskluzu) od známé značky Rezaw-Plast máte možnost dostat na našich stránkách teď za příznivou cenu. Aktuálně za super cenu 520 Kč.