Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Golf VII. 2012-2020 (hb, dolní dno, bez protiskluzu)

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci... více informací »
Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Golf VII. 2012-2020 (hb
Značka: Rezaw-Plast
610 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci...

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu.

Kvůli absenci protiskluzové vrstvy je povrch kluzký a hladké předměty je většinou třeba v kufru zafixovat.

Vana je vyrobena z měkčího plastu, aby se při ohnutí nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Zcela unikátní výrobek Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Golf je dostupný také tu na našich stránkách v populární kategorii plastové vany. Prozkoumejte kvalitní produkty ze zmíněné kategorie za výhodné peníze. Naše nabídka je široká, máme v nabídce také více skvělých kousků od výrobce Rezaw-Plast. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Akční a ve slevě produkt Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Golf VII. 2012-2020 (hb, dolní dno, bez protiskluzu) od spolehlivé značky Rezaw-Plast máte možnost najít právě za outletovou cenu. Aktuálně v akci od 610 Kč.