Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Passat B6 2005-2010 (sedan, bez protiskluzu)

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci... více informací »
Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Passat B6 2005-2010 (sedan
Značka: Rezaw-Plast
530 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci...

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu.

Kvůli absenci protiskluzové vrstvy je povrch kluzký a hladké předměty je většinou třeba v kufru zafixovat.

Vana je vyrobena z měkčího plastu, aby se při ohnutí nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Zajímavý kousek Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Passat B6 2005-2010 (sedan, bez protiskluzu) můžete dostat rovnou tu na našich stránkách v populární rubrice plastové vany. Nyní koupíte podobné zboží z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu. Tento vyjímečný výrobce Rezaw-Plast vám poskytuje velmi kvalitní výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Nejprodávanější výrobek Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Passat B6 2005-2010 (sedan, bez protiskluzu) originál od značky Rezaw-Plast je k dispozici zde teď za výborné peníze. Nabídka od 530 Kč.