Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Passat B8 2015- (combi, plná rezerva, bez protiskluzu)

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci... více informací »
Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Passat B8 2015- (combi
Značka: Rezaw-Plast
610 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci...

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu.

Kvůli absenci protiskluzové vrstvy je povrch kluzký a hladké předměty je většinou třeba v kufru zafixovat.

Vana je vyrobena z měkčího plastu, aby se při ohnutí nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Tento zlevněný produkt jde získat bez obtíží tady u nás v oblíbené sekci plastové vany. Nyní pořídíte nové zboží z této oblíbené kategorie za super ceny! Naše nabídka je široká, máme v nabídce také více skvělých produktů od značky Rezaw-Plast. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Výjimečný a žádaný výrobek Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Passat B8 2015- (combi, plná rezerva, bez protiskluzu) od výrobce se skvělou pověstí Rezaw-Plast můžete nakoupit v naší aktuální nabídce skutečně výhodně! Teď v akci 610 Kč.