Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Polo 2009-2017 (hb, dolní dno, bez protiskluzu)

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci... více informací »
Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Polo 2009-2017 (hb
Značka: Rezaw-Plast
470 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci...

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu.

Kvůli absenci protiskluzové vrstvy je povrch kluzký a hladké předměty je většinou třeba v kufru zafixovat.

Vana je vyrobena z měkčího plastu, aby se při ohnutí nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Unikátní a žádaný výrobek je k získání právě zde tady na stránkách v sekci plastové vany. Nyní si můžete vybrat parádní produkty z naší rubriky ve slevě. Známý výrobce Rezaw-Plast svým zákazníkům dodává skvělé výrobky. To ale však není vše, náš sortiment je široký! Máme v nabídce další zboží od výrobce Rezaw-Plast. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a oblíbený produkt Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Polo 2009-2017 (hb, dolní dno, bez protiskluzu) od výrobce s dlouholetou historií Rezaw-Plast seženete tady teď právě skutečně výhodně! Nyní nakoupíte za 470 Kč.