Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW T-Roc 2017- (horní dno, bez protiskluzu)

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci... více informací »
Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW T-Roc 2017- (horní dno
Značka: Rezaw-Plast
600 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci...

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu.

Kvůli absenci protiskluzové vrstvy je povrch kluzký a hladké předměty je většinou třeba v kufru zafixovat.

Vana je vyrobena z měkčího plastu, aby se při ohnutí nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Tento výjimečný kus Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW T-Roc 2017- (horní dno, bez protiskluzu) pořídíte teď tu v oblíbené rubrice plastové vany. Máme pro vás ještě jiné výrobky z této populární rubriky za super peníze! Náš sortiment je široký, podívejte se také na více kousků od výrobce Rezaw-Plast. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní kousek Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW T-Roc 2017- (horní dno, bez protiskluzu) od skvělého výrobce Rezaw-Plast jednoduše najdete právě teď v naší nabídce extra se slevou! Nyní pořídíte jen za 600 Kč.