Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Touareg 2014-2018 (5 míst, bez protiskluzu)

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci... více informací »
Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Touareg 2014-2018 (5 míst
Značka: Rezaw-Plast
630 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci...

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu.

Kvůli absenci protiskluzové vrstvy je povrch kluzký a hladké předměty je většinou třeba v kufru zafixovat.

Vana je vyrobena z měkčího plastu, aby se při ohnutí nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Tento diskontní kus Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Touareg 2014-2018 (5 míst, bez protiskluzu) máte možnost získat rovněž tu na stránkách v populární sekci plastové vany. Nyní pořídíte akční kusy z naší kategorie z pohodlí domova!

Kvalitní a žádaný výrobek Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Touareg 2014-2018 (5 míst, bez protiskluzu) od skvělé a známé značky Rezaw-Plast můžete nakoupit zde nyní extra výhodně! Výhodně za cenu 630 Kč.