Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Transporter T6 2015- (krátká verze, bez protiskluzu)

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci... více informací »
Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Transporter T6 2015- (krátká verze
Značka: Rezaw-Plast
530 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci...

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu.

Kvůli absenci protiskluzové vrstvy je povrch kluzký a hladké předměty je většinou třeba v kufru zafixovat.

Vana je vyrobena z měkčího plastu, aby se při ohnutí nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Tento diskontní kousek Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW je k sehnání pohodlně tady na webu ve známé rubrice plastové vany. Nyní si můžete vybrat kvalitní produkty z této populární rubriky za výprodejovou cenu! Známá značka Rezaw-Plast prodává velmi kvalitní sortiment. To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce další vybrané produkty od dodavatele Rezaw-Plast. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Oblíbený výrobek Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Transporter T6 2015- (krátká verze, bez protiskluzu) od známého dodavatele Rezaw-Plast pohodlně dostanete zrovna dneska se slevou. V současnosti pořídíte za cenu 530 Kč.