Plastový organizér do kufru (skládací)

Organizér je vyroben z robustního plastu. Je opatřen madlem a po složení jej lze jednoduše nosit jako kufr. Na dně organizéru jsou 2 volně... více informací »
Plastový organizér do kufru (skládací)
Značka: Joyart
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Organizér je vyroben z robustního plastu. Je opatřen madlem a po složení jej lze jednoduše nosit jako kufr. Na dně organizéru jsou 2 volně...

Organizér je vyroben z robustního plastu. Je opatřen madlem a po složení jej lze jednoduše nosit jako kufr.

Na dně organizéru jsou 2 volně ložené protiskluzové podložky, které je možné v případě potřeby vyjmou. Na boku organizéru naleznete 2 síťované kapsy pro uložení menších předmětů.

Úložný prosotr lze pomocí 2 plastových přepážek škálovat na různé velikosti.


Zcela unikátní výrobek máte možnost nakoupit právě teď tady na webu umístěný v rubrice organizéry do auta! Nyní najdete parádní výrobky z této sekce za super cenu. To ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se taky na další vybrané produkty od značky Joyart. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární výrobce Joyart pro vás vyrábí skvělý sortiment

Oblíbený produkt Plastový organizér do kufru (skládací) od společnosti s dlouholetou tradicí Joyart získáte momentálně na našich stránkách za výborné peníze! Cenově vychází na 1 990 Kč.