Podlahová rohož hradby (tloušťka 4mm, šíře 1200mm)

Povrchová rohož z vlnkové gumy je vhodná pro ochranu podlah a povrchů. Drážky na povrchu rohože snižují tření a vytvářejí protiskluzovou... více informací »
Podlahová rohož hradby (tloušťka 4mm
Značka: P. R. C.
630 Kč
Ověřit dostupnost
Povrchová rohož z vlnkové gumy je vhodná pro ochranu podlah a povrchů. Drážky na povrchu rohože snižují tření a vytvářejí protiskluzovou...

Povrchová rohož z vlnkové gumy je vhodná pro ochranu podlah a povrchů. Drážky na povrchu rohože snižují tření a vytvářejí protiskluzovou texturu.

V závislosti na délce doby uskladnění, tedy mezi výrobou a prodejem, se může stát, že rohož bude cítit typickým gumovým zápachem. V tomto případě ji nedoporučujeme instalovat do malých a uzavřených prostor.

Při použití rohože na podlahu užitkových vozů doporučujeme používat pouze u dodávek, kde je nákladový prostor oddělený od prostoru pro pasažéry.

Uvedená cena je za 1 běžný metr.

  • Maximální délka (délka role): 10m
  • Šířka: 1200mm
  • Tloušťka: 4mm
  • Tvrdost (ShA): 80 +- 5
  • Hmotnost: cca 4,42 kg/m2
  • Material: SBR bez textilní vložky. Jedná se o základní pryžovou směs určenou pro všeobecné použití, kde na materiál nejsou kladeny žádné zvýšené nároky v oblastech teploty, chemická odolnosti, stárnutí nebo bobtnavosti


Vynikající kousek Podlahová rohož hradby (tloušťka 4mm, šíře máte možnost nakoupit zrovna tu na stránkách v kategorii guma v metráži! Získejte podobné produkty z této rubriky za internetové ceny! U zákazníků oblíbená značka P. R. C. vám nabízí vysoce kvalitní výrobky. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce také další produkty od dodavatele P. R. C.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Velmi oblíbený kus Podlahová rohož hradby (tloušťka 4mm, šíře 1200mm) od odblíbeného výrobce P. R. C. pohodlně seženete momentálně na webu za rozumné peníze. Za bezkonkureční cenu 630 Kč.