Podlahová rohož penízková (tloušťka 3mm, šíře 1450mm)

Povrchová rohož z vlnkové gumy je vhodná pro ochranu podlah a povrchů. Drážky na povrchu rohože snižují tření a vytvářejí protiskluzovou... více informací »
Podlahová rohož penízková (tloušťka 3mm
Značka: P. R. C.
1 290 Kč
Ověřit dostupnost
Povrchová rohož z vlnkové gumy je vhodná pro ochranu podlah a povrchů. Drážky na povrchu rohože snižují tření a vytvářejí protiskluzovou...

Povrchová rohož z vlnkové gumy je vhodná pro ochranu podlah a povrchů. Drážky na povrchu rohože snižují tření a vytvářejí protiskluzovou texturu.

Uvedená cena je za 1 běžný metr.

  • Maximální délka (délka role): 10m
  • Šířka: 1450mm
  • Tloušťka: 3mm
  • Tvrdost (ShA): 65 +- 5
  • Hmotnost: cca 3,04 kg/m2
  • Material: SBR bez textilní vložky. Jedná se o základní pryžovou směs určenou pro všeobecné použití, kde na materiál nejsou kladeny žádné zvýšené nároky v oblastech teploty, chemická odolnosti, stárnutí nebo bobtnavosti

Zlevněný výrobek Podlahová rohož penízková (tloušťka 3mm, šíře 1450mm) lze pořídit mimo jiné tady u nás zařazený v sekci guma v metráži! Nyní můžete najít ještě jiné zboží z této známé rubriky za parádní cenu. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také více skvělých produktů značky P. R. C.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Podlahová rohož penízková (tloušťka 3mm, šíře 1450mm) od společnosti se zárukou kvality P. R. C. jde koupit v naší internetové nabídce skutečně levně. Nyní za akční cenu 1 290 Kč.