Poklice na kola 16″ MECADOR

Sada obsahuje 4 kusy poklic. Tyto poklice se hodí na většinu ocelových disků. Kryty na kola se vyrábějí na disky od 13“ do 16“. ( číslo označuje... více informací »
Poklice na kola 16" MECADOR
Značka: Górecki
640 Kč
Ověřit dostupnost
Sada obsahuje 4 kusy poklic. Tyto poklice se hodí na většinu ocelových disků. Kryty na kola se vyrábějí na disky od 13“ do 16“. ( číslo označuje...

Sada obsahuje 4 kusy poklic. Tyto poklice se hodí na většinu ocelových disků. Kryty na kola se vyrábějí na disky od 13“ do 16“. ( číslo označuje průměr ráfku – uvádí se v palcích) Jednoduchá montáž bez nářadí. Západky na poklicích z umělé hmoty nezpůsobují poškrábání disku. Kryty kol jsou povrchově upraveny odolným, neloupavým lakem – zajišťují pěkný vzhled a snadné čištění. Výseky na každe poklici umožňují chlazení disků. Přístup k ventilku je umožněn výsekem v poklici. Výrobek je shodný s typem schváleným MD č. 1047, č.j.: 204333/93-222. Návod na montáž a údržbu v češtině je uveden na obalu každé sady. Poklice jsou baleny v praktickém pevném kartonu.

Nový kousek Poklice na kola 16" MECADOR od značky s tradicí a dobrou pověstí Górecki snadno můžete pořídit na našich stránkách za nejnižší cenu. Výhodně za super cenu 640 Kč.