Potah sedadla kuličkový

Potah sedadla kuličkový je vzdušný, masážní potah na sedadlo automobilu. Potah je vyroben z dřevěných kuliček, které masírují záda během jízdy... více informací »
Potah sedadla kuličkový
Značka: Compass
420 Kč
Ověřit dostupnost
Potah sedadla kuličkový je vzdušný, masážní potah na sedadlo automobilu. Potah je vyroben z dřevěných kuliček, které masírují záda během jízdy...

Potah sedadla kuličkový je vzdušný, masážní potah na sedadlo automobilu. Potah je vyroben z dřevěných kuliček, které masírují záda během jízdy a podporují krevní oběh, pomáhají snižovat únavu, bolesti zad a umožňují proudění vzduchu. Lze použít do vozů s bočními airbagy. Rozměr: 127 x 38 cm.  Tento akční produkt Potah sedadla kuličkový je k získání ještě na našem webu zařazený v rubrice podsedáky. Nyní si můžete pořídit zlevněné produkty z naší kategorie za super ceny! Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také další prověřené kousky od výrobce Compass. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový výrobek Potah sedadla kuličkový od značky s dobrým jménem Compass pohodlně získáte zde za mimořádně nízkou cenu. Stojí teď u nás 420 Kč.