Prahové lišty Mitsubishi ASX 2010-2021

Prahové lišty vozu Mitsubishi ASX jsou vyrobené z nerezové oceli. Lišty jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti.... více informací »
Prahové lišty Mitsubishi ASX 2010-2021
Značka: Avisa
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Prahové lišty vozu Mitsubishi ASX jsou vyrobené z nerezové oceli. Lišty jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti....

Prahové lišty vozu Mitsubishi ASX jsou vyrobené z nerezové oceli. Lišty jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání před poškrábáním a mechanickým poškozením, které vzniká používáním automobilu.

Montáž prahových lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití lišt šetříte prahy auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy. 

Avisa je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Avisa známá po celé Evropě.

1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k přilepení prahové lišty.

2) Před lepením nejprve přiložte prahovou lištu na místo, kam ji budete lepit.

3) Označte si krajní místa prahové lišty na prah fixem nebo papírovou lepicí páskou.

4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z prahové lišty.

5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2).

6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše.

POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).

Tento velmi oblíbený kousek Prahové lišty Mitsubishi ASX 2010-2021 naleznete prostě na našem webu umístěný v kategorii prahové lišty. Nyní si můžete pořídit parádní zboží z této populární sekce za výhodnou cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás také další produkty od výrobce Avisa. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Avisa svým zákazníkům dodává prvotřídní zboží.

Kvalitní produkt Prahové lišty Mitsubishi ASX 2010-2021 od oblíbené značky se zárukou kvality Avisa je k získání u nás skutečně výhodně! Pouze nyní za 1 490 Kč.