Prahové lišty Seat Alhambra 2010-2016 (Exclusive)

Prahové lišty vozu Seat Alhambra jsou vyrobené z nerezové oceli. Lišty jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti.... více informací »
Prahové lišty Seat Alhambra 2010-2016 (Exclusive)
Značka: Avisa
1 650 Kč
Ověřit dostupnost
Prahové lišty vozu Seat Alhambra jsou vyrobené z nerezové oceli. Lišty jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti....

Prahové lišty vozu Seat Alhambra jsou vyrobené z nerezové oceli. Lišty jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání před poškrábáním a mechanickým poškozením, které vzniká používáním automobilu.

Montáž prahových lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití lišt šetříte prahy auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy. 

Avisa je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Avisa známá po celé Evropě.

1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k přilepení prahové lišty.

2) Před lepením nejprve přiložte prahovou lištu na místo, kam ji budete lepit.

3) Označte si krajní místa prahové lišty na prah fixem nebo papírovou lepicí páskou.

4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z prahové lišty.

5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2).

6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše.

POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).


Tento diskontní produkt Prahové lišty Seat Alhambra 2010-2016 jde koupit mimo jiné tu na našem webu v kategorii prahové lišty. Mrkněte na skvělé kousky ze zmíněné sekce na pár kliknutí. To však není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce také další prověřené kousky značky Avisa. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a žádaný produkt Prahové lišty Seat Alhambra 2010-2016 (Exclusive) od dodavatele s dlouholetou historií Avisa jednoduše pořídíte právě za outletovou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 650 Kč.