Prahové lišty Toyota ProAce 2016- (přední)

Prahové lišty vozu Toyota ProAce jsou vyrobené z nerezové oceli. Lišty jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům... více informací »
Prahové lišty Toyota ProAce 2016- (přední)
Značka: Alufrost
1 440 Kč
Ověřit dostupnost
Prahové lišty vozu Toyota ProAce jsou vyrobené z nerezové oceli. Lišty jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům...

Prahové lišty vozu Toyota ProAce jsou vyrobené z nerezové oceli. Lišty jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání před poškrábáním a mechanickým poškozením, které vzniká používáním automobilu.

Montáž prahových lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití lišt šetříte prahy auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy. 

Alufrost je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Alufrost známá po celé Evropě.

1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k přilepení prahové lišty.

2) Před lepením nejprve přiložte prahovou lištu na místo, kam ji budete lepit.

3) Označte si krajní místa prahové lišty na prah fixem nebo papírovou lepicí páskou.

4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z prahové lišty.

5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2).

6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše.

POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).


Unikátní a žádaný produkt Prahové lišty Toyota ProAce 2016- (přední) je k získání bezstarostně tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice prahové lišty. Nyní koupíte ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za internetové ceny! To však není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce další kvalitní kousky od dodavatele Avisa. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Prahové lišty Toyota ProAce 2016- (přední) od značky se skvělou pověstí Avisa seženete u nás nyní trvale výhodně. Aktuálně za super cenu 1 440 Kč.