Prahové lišty Toyota Rav4 2019- (tmavé, nápis Hybrid)

Prahové lišty vozu Toyota Rav4 jsou vyrobené z nerezové oceli. Lišty jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům... více informací »
Prahové lišty Toyota Rav4 2019- (tmavé
Značka: Avisa
1 440 Kč
Ověřit dostupnost
Prahové lišty vozu Toyota Rav4 jsou vyrobené z nerezové oceli. Lišty jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům...

Prahové lišty vozu Toyota Rav4 jsou vyrobené z nerezové oceli. Lišty jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání před poškrábáním a mechanickým poškozením, které vzniká používáním automobilu.

Montáž prahových lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití lišt šetříte prahy auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy. 

Avisa je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Avisa známá po celé Evropě.

1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k přilepení prahové lišty.

2) Před lepením nejprve přiložte prahovou lištu na místo, kam ji budete lepit.

3) Označte si krajní místa prahové lišty na prah fixem nebo papírovou lepicí páskou.

4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z prahové lišty.

5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2).

6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše.

POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).

Oblíbený a kvalitní kousek Prahové lišty Toyota Rav4 2019- (tmavé, můžete najít prostě na stránkách umístěný v sekci prahové lišty. Připravili jsme pro vás zlevněné výrobky z naší sekce ve výprodejové akci! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také další zboží od dodavatele Avisa. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní kus Prahové lišty Toyota Rav4 2019- (tmavé, nápis Hybrid) od známé kvalitní značky Avisa jednoduše najdete právě nyní na našich stránkách výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 1 440 Kč.