Prahové lišty VW Golf VI. 2008-2012 (hatchback)

Prahové lišty vozu VW Golf VI. jsou vyrobené z nerezové oceli. Lišty jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům... více informací »
Prahové lišty VW Golf VI. 2008-2012 (hatchback)
Značka: Alufrost
1 390 Kč
Ověřit dostupnost
Prahové lišty vozu VW Golf VI. jsou vyrobené z nerezové oceli. Lišty jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům...

Prahové lišty vozu VW Golf VI. jsou vyrobené z nerezové oceli. Lišty jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání před poškrábáním a mechanickým poškozením, které vzniká používáním automobilu.

Montáž prahových lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití lišt šetříte prahy auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy. 

Alufrost je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Alufrost známá po celé Evropě.

1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k přilepení prahové lišty.

2) Před lepením nejprve přiložte prahovou lištu na místo, kam ji budete lepit.

3) Označte si krajní místa prahové lišty na prah fixem nebo papírovou lepicí páskou.

4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z prahové lišty.

5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2).

6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše.

POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).


Neodolatelný kus Prahové lišty VW Golf jde sehnat rovnou na našich stránkách v populární rubrice prahové lišty! Podívejte se na nové kusy z této známé kategorie z pohodlí domova! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další kvalitní kousky od dodavatele Alufrost. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Alufrost má v nabídce špičkový sortiment.

Zajímavý výrobek Prahové lišty VW Golf VI. 2008-2012 (hatchback) od známé kvalitní značky Alufrost máte možnost pořídit právě zde za skvělou cenu. K sehnání zrovna v akci za 1 390 Kč.