Přesné autopotahy Citroen Berlingo 2018- (5 míst, zadní sedačky 1+2)

Přesné autopotahy od výrobce Kegel-Blazusiak potěší především konzervativním designem a precizním provedením. Autopotahy jsou... více informací »
Přesné autopotahy Citroen Berlingo 2018- (5 míst
2 870 Kč
Ověřit dostupnost
Přesné autopotahy od výrobce Kegel-Blazusiak potěší především konzervativním designem a precizním provedením. Autopotahy jsou...

Přesné autopotahy od výrobce Kegel-Blazusiak potěší především konzervativním designem a precizním provedením. Autopotahy jsou ušité z kvalitního 100% polyesteru. Vnitřní strana je podšitá PUR pěnou, která zabraňuje posouvání potahu po sedadle.

Autopotahy jsou homologovány pro použití ve vozidlech s bočními airbagy a nejsou přizpůsobeny pro ISOFIX. V místě airbagu je na potahu speciální šev, který se při vystřelení airbagu roztrhne. Autopotahy je možné prát na 40° v pračce.

  • 2 přední sedadla (potahy upravené pro loketní opěrky namontované z boku opěradla, potah spolujezdce je vybavený kapsou)
  • 1 zadní sedačku s rozděleným sedákem a opěradlem
  • 2 loketní opěrky 
  • 5 opěrek hlavy

POZOR! Potahy opěradel řidiče a spolujezdce nemají na zadní části otvor pro výklopné stolky. Po navlečení těchto potahů nelze využívat stolky ve 2. řadě sedadel.

Tento designový výrobek Přesné autopotahy Citroen Berlingo 2018- (5 míst, zadní sedačky 1+2) od známé kvalitní značky Taso můžete pořídit bezpečně online extra se slevou. Produkt nakoupíte teď u nás za 2 870 Kč.