www.autoservisdrevojan.cz

Přesné autopotahy Mercedes C class 08-12

Designový kus Přesné autopotahy Mercedes C class 08-12 od společnosti s předním postavením na trhu MAD jednoduše najdete v naší internetové nabídce za mimořádně nízkou cenu! Aktuálně v akci od 8 300 Kč.
Přesné autopotahy Mercedes C class 08-12
Ověřit dostupnost
Značka: MAD
8 300
Popis produktu

Na míru šité autopotahy MAD vynikají maximálně přesným střihem a použitím těch nejkvalitnějších látek, které výrobci automobilů používají jako originální čalounění v prvovýrobě.

Jedná se o vysoce individualizovaný výrobek.

Navlékání autopotahů je delikátní záležitost. Nejedná se o složitý proces, ale je to pracné a pro nezkušeného člověka časově náročné.

Při zakoupení autopotahů MAD Vám vždy zašleme instruktážní videonávod, jak autopotahy nasadit.

Ve videonávodu je zobrazeno konkrétní auto, pro které jsou autopotahy určené a jsou zde popsány všechny typy na montáž a možná úskalí.

Ze zkušenosti víme, že nejjednodušší na nasazení jsou autopotahy z kolekce Classic nebo Leather Look se středem z Autotextilu. Díky použití textilních materiálů jsou pružné a pomocí videonávodu je zvládne navléknout i průměrně zručný automobilista. 

Materiály autopotahů z kolekcí Alcantara®, Individual a Exclusive nejsou příliš pružné a tím pádem je jejich navlečení pracnější. Pro dokonalý výsledek u těchto kolekcí doporučujeme zvolit natažení autopotahů na naší provozovně v Náchodě. Není to však podmínkou.

 

Před zasláním je potřeba ověřit správnost potahů se sedačkami a vybavením vašeho vozu. V případě zájmu budeme požadovat zaslání fotografií.