Přesné autopotahy Mercedes Vito/Viano/V-Class 2014- (3. řada)

Přesné autopotahy od výrobce Kegel-Blazusiak potěší především konzervativním designem a precizním provedením. Autopotahy jsou... více informací »
Přesné autopotahy Mercedes Vito/Viano/V-Class 2014- (3. řada)
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Přesné autopotahy od výrobce Kegel-Blazusiak potěší především konzervativním designem a precizním provedením. Autopotahy jsou...

Přesné autopotahy od výrobce Kegel-Blazusiak potěší především konzervativním designem a precizním provedením. Autopotahy jsou ušité z kvalitního 100% polyesteru. Vnitřní strana je podšitá PUR pěnou, která zabraňuje posouvání potahu po sedadle.

Autopotahy jsou homologovány pro použití ve vozidlech s bočními airbagy. V místě airbagu je na potahu speciální šev, který se při vystřelení airbagu roztrhne. Autopotahy je možné prát na 40° v pračce.

  • 1 trojitá sedačka pro spolujezdce složená ze samostatného sedadla a dvojitého sedadla s rozděleným opěradlem (potah upravený na loketní opěrky namontované na boční straně opěradla)
  • 2 loketní opěrky 
  • 3 opěrky hlavy
Tento diskontní produkt Přesné autopotahy Mercedes Vito/Viano/V-Class 2014- (3. řada) od předního výrobce Kegel-Blazusiak můžete získat právě teď u nás se slevou! Nyní za akční cenu 2 490 Kč.