Přesné autopotahy Opel Combo E 2018- (5 míst, zadní sedačky 1+2)

Přesné autopotahy od výrobce Kegel-Blazusiak potěší především konzervativním designem a precizním provedením. Autopotahy jsou ušité z kvalitního... více informací »
Přesné autopotahy Opel Combo E 2018- (5 míst
2 870 Kč
Ověřit dostupnost
Přesné autopotahy od výrobce Kegel-Blazusiak potěší především konzervativním designem a precizním provedením. Autopotahy jsou ušité z kvalitního...

Přesné autopotahy od výrobce Kegel-Blazusiak potěší především konzervativním designem a precizním provedením. Autopotahy jsou ušité z kvalitního 100% polyesteru. Vnitřní strana je podšitá PUR pěnou, která zabraňuje posouvání potahu po sedadle.

Autopotahy jsou homologovány pro použití ve vozidlech s bočními airbagy a nejsou přizpůsobeny pro ISOFIX. V místě airbagu je na potahu speciální šev, který se při vystřelení airbagu roztrhne. Autopotahy je možné prát na 40° v pračce.

  • 2 přední sedadla (potahy upravené pro loketní opěrky namontované z boku opěradla, potah spolujezdce je vybavený kapsou)
  • 1 zadní sedačku s rozděleným sedákem a opěradlem
  • 2 loketní opěrky 
  • 5 opěrek hlavy

POZOR! Potahy opěradel řidiče a spolujezdce nemají na zadní části otvor pro výklopné stolky. Po navlečení těchto potahů nelze využívat stolky ve 2. řadě sedadel.


Unikátní a žádaný výrobek získáte také tady na webu zařazený v rubrice autopotahy na míru! Vyberte si akční kousky ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu. To ale není všechno, máme toho více! Máme v nabídce také další kousky od výrobce Kegel-Blazusiak. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nový kus Přesné autopotahy Opel Combo E 2018- (5 míst, zadní sedačky 1+2) od předního výrobce Kegel-Blazusiak lze koupit momentálně v naši nabídce až neuvěřitelně levně! Pouze nyní za 2 870 Kč.