Přesné autopotahy Toyota Hilux 2015-

Střih autopotahů přesně odpovídá tvaru sedaček vozu Toyota Hilux. Autopotahy svým střihem, kvalitou a odolností látky... více informací »
Přesné autopotahy Toyota Hilux 2015-
Značka: Taso
9 999 Kč
Ověřit dostupnost
Střih autopotahů přesně odpovídá tvaru sedaček vozu Toyota Hilux. Autopotahy svým střihem, kvalitou a odolností látky...

Střih autopotahů přesně odpovídá tvaru sedaček vozu Toyota Hilux. Autopotahy svým střihem, kvalitou a odolností látky několikánásobně předčí autopotahy univerzální.

Díky přesnému střihu pro každý vůz autopotahy nepřekrývají prvky interiéru vozu tak, jako autopotahy univerzální.

Autopotahy se zhotovují na zakázku podle Vaší objednávky, můžete tedy pohodlně využívat veškerou výbavu automobilu (loketní opěrky, bederní opěrky, kapsy na zadních stranách předních sedaček, tunel na lyže a další). 

Materiál autopotahů tvoří dvě vrstvy ze 100% polyesteru vyplněné molitanem (pěnovým polyuretanem).

Autopotahy Taso jsou certifikované pro použití ve vozech s bočními airbagy (TÜV SÜD). Autopotahy prošly mnoha dalšími zkouškami a jsou dále certifikované na:

 • stálobarevnost
 • nehořlavost
 • pevnost

Barevné varianty

Boky autopotahů lze zvolit ze 4 barev:

 • černé
 • tmavě šedé
 • světle šedé
 • béžové

Sedací a opěrná část lze zhotovit z celkem 21 barevných vzorů. Veškeré vzory jsou k prohlédnutí ve fotogalerii v horní části stránky.

Na mobilních zařízeních se kvůli datové náročnosti fotogalerie nezobrazuje, prosíme navštivte stránky na stolním počítači nebo notebooku.

Volitelně si u přesných autopotahů můžete vybrat také dvojité prošití barevnou nití.

Jedná se pouze o designový prvek a prošití nemá vliv na pevnost autopotahů.

Prošití je možné vybrat v následujících barvách:

 • bílé
 • červené
 • modré
 • šedé
 • stříbrné
 • zelené
 • žluté

 

Při montáži zadních autopotahů je třeba vyjmout sedací i opěrnou část a to tím způsobem, že nejprve zvedneme sedací část a na obout koncích povolíme po dvou šroubech (velikost 17) a zároveň povolíme pásy. Poté se sedačky vysunou cca o 10cm a následně se vyndají. Sedačky jsou poměrně lehké a zvládne je vytáhnout 1 člověk.

Kulatou gumu na zadních sedačkách je třeba zavázat za sedákem, ne pod ním.

K zakoupeným přesným autopotahům (nikoliv univerzálním) si můžete objednat službu „Navlečení“.

Navlékání autopotahů provádí přímo náš zaměstnanec, specialista Marcel, na naší provozovně v Náchodě.

Cena navléknutí je 200,- včetně DPH za každé 1 místo k sezení.

Doba navlékání přesných autopotahů je 1 až 2 hodiny, podle značky a modelu vozu.

Pokud máte o navlečení autopotahů zájem, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky, domluvíme se na podrobnostech.

Pokud si nejste jisti s výběrem autopotahů a potřebujete poradit, čím se právě univerzální autopotahy liší od přesných autopotahů, připravili jsme přehledné srovnání.

V přiloženém článku jsou podrobně popsané rozdíly mezi autosedačkami. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.

Tento velmi oblíbený produkt jde koupit nyní tu na našich stránkách ve známé rubrice autopotahy na míru. Prozkoumejte další kusy z naší rubriky za výhodné peníze. Možná hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. Podívejte se taky na více skvělých kousků značky Taso. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Taso vám může nabídnout top výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento zlevněný produkt Přesné autopotahy Toyota Hilux 2015- originál od výrobce Taso je k dispozici online opravdu levně! Zrovna nyní za cenu 9 999 Kč.