Přesné autopotahy VW Passat B7 2010-2015 (přední)

Přesné autopotahy od výrobce Kegel-Blazusiak potěší především konzervativním designem a precizním provedením. Autopotahy jsou... více informací »
Přesné autopotahy VW Passat B7 2010-2015 (přední)
1 180 Kč
Ověřit dostupnost
Přesné autopotahy od výrobce Kegel-Blazusiak potěší především konzervativním designem a precizním provedením. Autopotahy jsou...

Přesné autopotahy od výrobce Kegel-Blazusiak potěší především konzervativním designem a precizním provedením. Autopotahy jsou ušité z kvalitního 100% polyesteru. Vnitřní strana je podšitá PUR pěnou, která zabraňuje posouvání potahu po sedadle.

Autopotahy jsou homologovány pro použití ve vozidlech s bočními airbagy. V místě airbagu je na potahu speciální šev, který se při vystřelení airbagu roztrhne. Autopotahy je možné prát na 40° v pračce.

Tento exkluzivní produkt Přesné autopotahy VW Passat můžete získat již dnes tu na webu zařazený v rubrice autopotahy na míru! Nyní pořídíte zcela nové kusy z této sekce za báječnou cenu! U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na další prověřené zboží od dodavatele Kegel-Blazusiak. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Přesné autopotahy VW Passat B7 2010-2015 (přední) od skvělé značky Kegel-Blazusiak můžete pořídit momentálně na webu za extra cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 180 Kč.