Přesné autopotahy VW Transportér T4 (multivan) 2místa 1990-2003

Konkrétně tyto autopotahy na VW Transportér T4 multivan máme ušité, můžeme ihned odesílat. Vzor autopotahů je 74, barva boků černá, prošití... více informací »
Přesné autopotahy VW Transportér T4 (multivan) 2místa 1990-2003
Značka: Taso
2 590 Kč
Ověřit dostupnost
Konkrétně tyto autopotahy na VW Transportér T4 multivan máme ušité, můžeme ihned odesílat. Vzor autopotahů je 74, barva boků černá, prošití...

Konkrétně tyto autopotahy na VW Transportér T4 multivan máme ušité, můžeme ihned odesílat. Vzor autopotahů je 74, barva boků černá, prošití zelené viz. fotogalerie. Mezi další specifika autopotahů patří následující:

 • Počet hlavových opěrek: 2
 • Obecné – Model: Multivan
 • Přední dvousedadlo stolek: Ne
 • Přední sedačky – sedačka řidič: loketní opěrky: 2
 • Přední sedačky – sedačka spolujezdec: loketní opěrky: 2

Střih autopotahů přesně odpovídá tvaru sedaček vozu VW Transportér T4. Autopotahy svým střihem, kvalitou a odolností látky několikánásobně předčí autopotahy univerzální.

Díky přesnému střihu pro každý vůz autopotahy nepřekrývají prvky interiéru vozu tak, jako autopotahy univerzální.

Autopotahy se zhotovují na zakázku podle Vaší objednávky, můžete tedy pohodlně využívat veškerou výbavu automobilu (loketní opěrky, bederní opěrky, kapsy na zadních stranách předních sedaček, tunel na lyže a další). 

Materiál autopotahů tvoří dvě vrstvy ze 100% polyesteru vyplněné molitanem (pěnovým polyuretanem).

Autopotahy Taso jsou certifikované pro použití ve vozech s bočními airbagy (TÜV SÜD). Autopotahy prošly mnoha dalšími zkouškami a jsou dále certifikované na:

 • stálobarevnost
 • nehořlavost
 • pevnost

Barevné varianty

Boky autopotahů lze zvolit ze 4 barev:

 • černé
 • tmavě šedé
 • světle šedé
 • béžové

Sedací a opěrná část lze zhotovit z celkem 21 barevných vzorů. Veškeré vzory jsou k prohlédnutí ve fotogalerii v horní části stránky.

Na mobilních zařízeních se kvůli datové náročnosti fotogalerie nezobrazuje, prosíme navštivte stránky na stolním počítači nebo notebooku.

K zakoupeným přesným autopotahům (nikoliv univerzálním) si můžete objednat službu „Navlečení“.

Navlékání autopotahů provádí přímo náš zaměstnanec, specialista Marcel, na naší provozovně v Náchodě.

Cena navléknutí je 200,- včetně DPH za každé 1 místo k sezení.

Doba navlékání přesných autopotahů je 1 až 2 hodiny, podle značky a modelu vozu.

Pokud máte o navlečení autopotahů zájem, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky, domluvíme se na podrobnostech.

Pokud si nejste jisti s výběrem autopotahů a potřebujete poradit, čím se právě univerzální autopotahy liší od přesných autopotahů, připravili jsme přehledné srovnání.

V přiloženém článku jsou podrobně popsané rozdíly mezi autosedačkami. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.

Zlevněný produkt Přesné autopotahy VW Transportér T4 (multivan) 2místa 1990-2003 od značky s dlouholetou historií Taso můžete získat tady nyní za extra cenu! Nyní zakoupíte za 2 590 Kč.