www.autoservisdrevojan.cz

Sada poklic Avalon Silver Black – 16″

Velmi prodávaný produkt Sada poklic Avalon Silver Black - 16" od známého výrobce Górecki snadno můžete sehnat na našich stránkách za skvělou cenu! Nyní můžete mít za 990 Kč.
EAN: 5906197742899
Sada poklic Avalon Silver Black - 16"
Ověřit dostupnost
Značka: Górecki
990
Popis produktu

Sada obsahuje 4 poklice na kola. Hodí se na většinu ocelových disků o velikosti 16″. Poklice dodáváme v praktické papírové krabici, do které je můžete, po dobu, kdy je nepoužíváte, bezpečně uložit.

Povrch poklic je ošetřen odolným a neloupavým lakem, který zajišťuje stylový vzhled a snadné čištění.

Otvory v poklicích jsou uzpůsobeny tak, aby během jízdy docházelo k efektivnímu chlazení disků kol. Na každé poklici dále naleznete výsek, díky kterému je ventilek snadno přístupný.

Výrobek je shodný s typem schváleným Ministerstvem dopravy ČR č. 1047 č.j.: 204333/93-222

Ke každé sadě poklic je přiložený český návod na montáž.

Montáž poklic na kola je jednoduchá a není k ní třeba žádné nářadí. Západky na poklicích se „zaklapnou“ do disků kol. Tlustý ocelový drát na vnější straně poklic tlačí západky proti diskům a zajišťuje poklice proti vypadnutí (viz. obrázek 2 ve fotogalerii).

Může se stát, že je poklice na disku příliš volná nebo těsná. V takovém případě je třeba zmenšit nebo zvětšit průměr přítlačné pružiny v místě ohybu pro ventilek. Pružinu je zde třeba roztáhnout nebo stlačit (viz. obrázek 3 ve fotogalerii).