Sava B62 ( 195/50 B10C 98N TL )

Vredestein Ultrac Satin Vredestein Ultrac Satin je letní pneumatika, která se vyznačuje zbrusu novou konstrukcí a směsí. Při její výrobě se pozornost... více informací »
Sava B62 ( 195/50 B10C 98N TL )
2 614 Kč
Ověřit dostupnost
Vredestein Ultrac Satin Vredestein Ultrac Satin je letní pneumatika, která se vyznačuje zbrusu novou konstrukcí a směsí. Při její výrobě se pozornost...

Vredestein Ultrac Satin

Vredestein Ultrac Satin je letní pneumatika, která se vyznačuje zbrusu novou konstrukcí a směsí. Při její výrobě se pozornost zaměřovala zejména na bezpečnost a pohodlí. Vynikající handling a krátká brzdná dráha jsou dosaženy díky využití jedinečné pryskyřice v běhounu, která zvyšuje trakci a lamel ve tvaru písmene „“Z““. Asymetrický profil a optimalizovaná stopa zajišťují vynikající kontrolu nad jízdou a spolehlivou odezvu řízení. Pět vysoce energeticky účinných zlepšení směsi běhounu, základny běhounu, bočnice, kostry a pásu ráfku a také optimalizovaná geometrie pneumatik snižují ztráty na energii o 16 %, což zaručuje nízký valivý odpor (a tím i nižší spotřebu paliva), aniž by došlo ke snížení přilnavosti na mokré vozovce.

Funkce

  • Pryskyřice zvyšující trakci běhounu
  • Asymetrický profil a pokročilá oválná stopa
  • Optimalizovaná geometrie pneumatiky, 5 vysoce energeticky úsporných úprav využité směsi
  • Autor profilu: Giugiaro

Výhody

  • Dokonalý handling a krátká brzdná dráha na mokrém povrchu
  • Optimální ovládání a spolehlivá reakce řízení
  • Nízký valivý odpor (štítek B) pro sníženou spotřebu paliva
  • Unikátní design a sportovní vzhled


Kvalitní a velmi žádaný produkt Sava B62 ( 195/50 B10C 98N TL ) můžete pořídit teď na webu umístěný v rubrice uniroyal! Vyberte si ostatní produkty z naší sekce za výhodnou cenu. Přední výrobce vyrábí vynikající zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento diskontní produkt Sava B62 ( 195/50 B10C 98N TL ) od značky s dlouholetou tradicí Sava snadno získáte zrovna za výhodnou cenu. Akční ceny již od 2 614 Kč.