Škrabka na led se smetáčkem (60 cm)

Škrabka na led s čepelí vyrobnou z robustního polykarbonátu. Pěnová, ergonomicky tvarovaná rukojeť. Škrabka je dle našich... více informací »
Škrabka na led se smetáčkem (60 cm)
Značka: Sapfire
199 Kč
Ověřit dostupnost
Škrabka na led s čepelí vyrobnou z robustního polykarbonátu. Pěnová, ergonomicky tvarovaná rukojeť. Škrabka je dle našich...

Škrabka na led s čepelí vyrobnou z robustního polykarbonátu. Pěnová, ergonomicky tvarovaná rukojeť. Škrabka je dle našich možností dodávána buď v khaki nebo v modré barvě. Barevnou variantu napište do poznámky pro e-shop při dokončování objednávky. Smetáček je k rukojeti škrabky pevně namontován a nelze jej demontovat a používat samostatně.
Hodně prodávaný kousek Škrabka na led se smetáčkem lze sehnat snadno tady na našich stránkách zařazený v sekci škrabky na led! Nyní najdete jiné produkty z této známé kategorie ve výhodné akci! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od výrobce Mallory. Najdete je níže na této stránce.

Hodně žádaný výrobek Škrabka na led se smetáčkem (60 cm) značky Mallory jednoduše můžete najít zde nyní až neuvěřitelně levně. Nabídka od 199 Kč.