Sluneční clony Ford Kuga 2013-2016 (před faceliftem)

Sluneční clony Laitovo Simple jsou usazené v pevném kovovém rámu. Výplň sluneční clony tvoří černá, hrubá textilie s většími oky (viz.... více informací »
Sluneční clony Ford Kuga 2013-2016 (před faceliftem)
Značka: Laitovo
2 260 Kč
Ověřit dostupnost
Sluneční clony Laitovo Simple jsou usazené v pevném kovovém rámu. Výplň sluneční clony tvoří černá, hrubá textilie s většími oky (viz....

Sluneční clony Laitovo Simple jsou usazené v pevném kovovém rámu.

Výplň sluneční clony tvoří černá, hrubá textilie s většími oky (viz. fotogalerie), která spolehlivě chrání interiér vozu i pasažéry před slunečními paprsky i hmyzem.

Clony se instalují do oken pomocí ocelových háčků, které se upevní na rám okna. Do těchto háčků se následně clony vloží.

Sada obsahuje 5 slunečních clon. 2 clony na boční zadní okna, 2 menší clony na boční okna v zavazadlovém prostoru a 1 velkou clonu na zadní okno.

 

  • Chrání pasažéry před nepříjemnými slunečními paprsky.
  • Chrání interiér a zabraňují blednutí vlivem slunečního záření.
  • Pasažéři jsou chráněni před hmyzem a kamínky létajícími od kol ostatních automobilů i v případě otevřených oken.
  • Při otevřených oknech lámou clony proudění vzduchu a zmírňují průvan ve vozidle.
  • Nepřímo snižují spotřebu (není třeba zapínat klimatizaci).
  • Velmi snadná a rychlá montáž a demontáž.

Zcela unikátní produkt je k získání zrovna tady na webu ve známé kategorii sluneční clony. Nyní si můžete koupit podobné výrobky ze zmíněné rubriky v akci. Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Mrkněte na další skvělé kousky od dodavatele Laitovo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Laitovo vás a vaše blízké obohatí o špičkový sortiment.

Velmi prodávaný produkt Sluneční clony Ford Kuga 2013-2016 (před faceliftem) od skvělé a známé značky Laitovo lze koupit u nás za super peníze. Pouze nyní za 2 260 Kč.