Sluneční clony Mercedes C-Class 2000-2007 (combi)

Sluneční clony Laitovo Simple jsou usazené v pevném kovovém rámu. Výplň sluneční clony tvoří černá, hrubá textilie s většími oky (viz.... více informací »
Sluneční clony Mercedes C-Class 2000-2007 (combi)
Značka: Laitovo
2 260 Kč
Ověřit dostupnost
Sluneční clony Laitovo Simple jsou usazené v pevném kovovém rámu. Výplň sluneční clony tvoří černá, hrubá textilie s většími oky (viz....

Sluneční clony Laitovo Simple jsou usazené v pevném kovovém rámu.

Výplň sluneční clony tvoří černá, hrubá textilie s většími oky (viz. fotogalerie), která spolehlivě chrání interiér vozu i pasažéry před slunečními paprsky i hmyzem.

Clony se instalují do oken pomocí ocelových háčků, které se upevní na rám okna. Do těchto háčků se následně clony vloží.

Sada obsahuje 5 slunečních clon. 2 clony na boční zadní okna, 2 menší clony na boční okna v zavazadlovém prostoru a 1 velkou clonu na zadní okno.

 

  • Chrání pasažéry před nepříjemnými slunečními paprsky.
  • Chrání interiér a zabraňují blednutí vlivem slunečního záření.
  • Pasažéři jsou chráněni před hmyzem a kamínky létajícími od kol ostatních automobilů i v případě otevřených oken.
  • Při otevřených oknech lámou clony proudění vzduchu a zmírňují průvan ve vozidle.
  • Nepřímo snižují spotřebu (není třeba zapínat klimatizaci).
  • Velmi snadná a rychlá montáž a demontáž.


Kvalitní a žádaný výrobek Sluneční clony Mercedes C-Class 2000-2007 (combi) dostanete právě teď tady a teď na našem webu zařazený v kategorii sluneční clony! Nyní můžete získat ještě ostatní produkty ve zmiňované rubrice za extra cenu! To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se taky na více skvělých kousků od výrobce Laitovo. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní produkt Sluneční clony Mercedes C-Class 2000-2007 (combi) od kvalitní společnosti Laitovo máte možnost pořídit zde nyní opravdu výhodně. Aktuálně za super cenu 2 260 Kč.