Sluneční clony Peugeot 4007 2007-2012

Sluneční clony Laitovo Simple jsou usazené v pevném kovovém rámu. Výplň sluneční clony tvoří černá, hrubá textilie s většími oky (viz.... více informací »
Sluneční clony Peugeot 4007 2007-2012
Značka: Laitovo
2 260 Kč
Ověřit dostupnost
Sluneční clony Laitovo Simple jsou usazené v pevném kovovém rámu. Výplň sluneční clony tvoří černá, hrubá textilie s většími oky (viz....

Sluneční clony Laitovo Simple jsou usazené v pevném kovovém rámu.

Výplň sluneční clony tvoří černá, hrubá textilie s většími oky (viz. fotogalerie), která spolehlivě chrání interiér vozu i pasažéry před slunečními paprsky i hmyzem.

Clony se instalují do oken pomocí ocelových háčků, které se upevní na rám okna. Do těchto háčků se následně clony vloží.

Sada obsahuje 5 slunečních clon. 2 clony na boční zadní okna, 2 menší clony na boční okna v zavazadlovém prostoru a 1 velkou clonu na zadní okno.

 

  • Chrání pasažéry před nepříjemnými slunečními paprsky.
  • Chrání interiér a zabraňují blednutí vlivem slunečního záření.
  • Pasažéři jsou chráněni před hmyzem a kamínky létajícími od kol ostatních automobilů i v případě otevřených oken.
  • Při otevřených oknech lámou clony proudění vzduchu a zmírňují průvan ve vozidle.
  • Nepřímo snižují spotřebu (není třeba zapínat klimatizaci).
  • Velmi snadná a rychlá montáž a demontáž.

Velmi oblíbený výrobek Sluneční clony Peugeot 4007 máte možnost dostat taky tady a teď na našich stránkách v populární sekci sluneční clony. Nyní si můžete koupit ještě ostatní produkty z naší sekce za mimořádně nízkou cenu! Populární značka Laitovo svým zákazníkům dodává velmi kvalitní výrobky. To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se taky na více skvělých produktů od výrobce Laitovo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Sluneční clony Peugeot 4007 2007-2012 od výrobce s mnohaletou tradicí Laitovo je k získání zde nyní za extra cenu! Nyní lze objednat jen za 2 260 Kč.