Stěrač Alca Special Graphit – 480mm

Kvalitní ramínkový stěrač značky Alca Special má lištu vyroben ze zinkového materiálu se zvýšenou antikorozní úpravou. Grafitová gumička je s... více informací »
Stěrač Alca Special Graphit - 480mm
Kvalitní ramínkový stěrač značky Alca Special má lištu vyroben ze zinkového materiálu se zvýšenou antikorozní úpravou. Grafitová gumička je s...

Kvalitní ramínkový stěrač značky Alca Special má lištu vyroben ze zinkového materiálu se zvýšenou antikorozní úpravou. Grafitová gumička je s přísadou teflonu.
Ramínka zajišťují bezchybnou funkci s extrémně ddobrou přilnavostí a bez nepříjemného odskakování od skla nebo skřípání.

Tento tyo stěračů je pro ty nejspořivější zákzaníky, co požadují vynikající kvalitu za nízkou cenu. 

Balení obsahuje 1 stěrač a 1 adaptér pro nasazení stěračů na ramínka.

U některých vozů je třeba pro montáž stěračů použít adaptér. Jaký adaptér použít a jaká je vhodná velikost stěračů pro váš vůz zjistíte z tabulky použitelnosti.

Tento zlevněný kus máte možnost získat právě teď tady na stránkách ve známé sekci stěrače. Nyní můžete najít unikátní kusy z naší kategorie za nejlepší ceny! To však není všechno, u nás vám nabídneme víc. U nás totiž najdete další vybrané kousky od dodavatele Alca Germany. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní kousek Stěrač Alca Special Graphit - 480mm od kvalitní značky Alca Germany lze zakoupit aktuálně na webu levně! Cenově vychází na 69 Kč.