Stěrač Alca Special Graphit – 500mm

Kvalitní ramínkový stěrač značky Alca Special má lištu vyroben ze zinkového materiálu se zvýšenou antikorozní úpravou. Grafitová gumička je s... více informací »
Stěrač Alca Special Graphit - 500mm
Kvalitní ramínkový stěrač značky Alca Special má lištu vyroben ze zinkového materiálu se zvýšenou antikorozní úpravou. Grafitová gumička je s...

Kvalitní ramínkový stěrač značky Alca Special má lištu vyroben ze zinkového materiálu se zvýšenou antikorozní úpravou. Grafitová gumička je s přísadou teflonu.
Ramínka zajišťují bezchybnou funkci s extrémně ddobrou přilnavostí a bez nepříjemného odskakování od skla nebo skřípání.

Tento tyo stěračů je pro ty nejspořivější zákzaníky, co požadují vynikající kvalitu za nízkou cenu. 

Balení obsahuje 1 stěrač a 1 adaptér pro nasazení stěračů na ramínka.

U některých vozů je třeba pro montáž stěračů použít adaptér. Jaký adaptér použít a jaká je vhodná velikost stěračů pro váš vůz zjistíte z tabulky použitelnosti.

Zajímavý produkt Stěrač Alca Special Graphit – lze získat prostě tu na stránkách v kategorii stěrače. Mrkněte na nové zboží z této známé kategorie za super peníze. To ale není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás více skvělých produktů značky Alca Germany. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Alca Germany svým zákazníkům nabízí kvalitní sortiment. Přesvědčte se!

Super výrobek Stěrač Alca Special Graphit - 500mm od kvalitní společnosti Alca Germany jednoduše pořídíte na našich stránkách teď za báječnou cenu! Aktuálně v akci od 69 Kč.