Stěrač Alca Special Graphit – 530mm

Kvalitní ramínkový stěrač značky Alca Special má lištu vyroben ze zinkového materiálu se zvýšenou antikorozní úpravou. Grafitová gumička je s... více informací »
Stěrač Alca Special Graphit - 530mm
Značka: Alca Germany
75 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní ramínkový stěrač značky Alca Special má lištu vyroben ze zinkového materiálu se zvýšenou antikorozní úpravou. Grafitová gumička je s...

Kvalitní ramínkový stěrač značky Alca Special má lištu vyroben ze zinkového materiálu se zvýšenou antikorozní úpravou. Grafitová gumička je s přísadou teflonu.
Ramínka zajišťují bezchybnou funkci s extrémně ddobrou přilnavostí a bez nepříjemného odskakování od skla nebo skřípání.

Tento tyo stěračů je pro ty nejspořivější zákzaníky, co požadují vynikající kvalitu za nízkou cenu. 

Balení obsahuje 1 stěrač a 1 adaptér pro nasazení stěračů na ramínka.

U některých vozů je třeba pro montáž stěračů použít adaptér. Jaký adaptér použít a jaká je vhodná velikost stěračů pro váš vůz zjistíte z tabulky použitelnosti.

Tento kvalitní produkt lze sehnat právě nyní na webu zařazený v rubrice stěrače. Připravili jsme parádní produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu! Populární značka Alca Germany má na skladě špičkové zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od výrobce Alca Germany. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený produkt Stěrač Alca Special Graphit - 530mm od kvalitní značky Alca Germany jde získat tady a teď ve slevě! Ve skvělé akci za 75 Kč.