Stěrač Alca Special Graphit – 580mm

Kvalitní ramínkový stěrač značky Alca Special má lištu vyroben ze zinkového materiálu se zvýšenou antikorozní úpravou. Grafitová gumička je s... více informací »
Stěrač Alca Special Graphit - 580mm
Kvalitní ramínkový stěrač značky Alca Special má lištu vyroben ze zinkového materiálu se zvýšenou antikorozní úpravou. Grafitová gumička je s...

Kvalitní ramínkový stěrač značky Alca Special má lištu vyroben ze zinkového materiálu se zvýšenou antikorozní úpravou. Grafitová gumička je s přísadou teflonu.
Ramínka zajišťují bezchybnou funkci s extrémně ddobrou přilnavostí a bez nepříjemného odskakování od skla nebo skřípání.

Tento tyo stěračů je pro ty nejspořivější zákzaníky, co požadují vynikající kvalitu za nízkou cenu. 

Balení obsahuje 1 stěrač a 1 adaptér pro nasazení stěračů na ramínka.

U některých vozů je třeba pro montáž stěračů použít adaptér. Jaký adaptér použít a jaká je vhodná velikost stěračů pro váš vůz zjistíte z tabulky použitelnosti.


Tento kvalitní produkt můžete nakoupit právě nyní tu na stránkách v populární rubrice stěrače. Mrkněte na oblíbené produkty z této rubriky za outletovou cenu! Oblíbený dodavatel Alca Germany dlouhodobě prodává špičkové zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete další kvalitní zboží od značky Alca Germany. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a levný výrobek Stěrač Alca Special Graphit - 580mm od této skvělé značky Alca Germany snadno najdete zde teď právě skutečně levně. Výhodně za 75 Kč.