Střešní nosiče Envio (120cm, černé, II. jakost)

II. jakost: odzkoušené, neoriginální balení  Střešní nosiče Envio mají speciální typ uzávěru, díky kterému je lze použít na klasické i... více informací »
Střešní nosiče Envio (120cm
Značka: Envio
3 399 Kč
Ověřit dostupnost
II. jakost: odzkoušené, neoriginální balení  Střešní nosiče Envio mají speciální typ uzávěru, díky kterému je lze použít na klasické i...

II. jakost: odzkoušené, neoriginální balení 
Střešní nosiče Envio mají speciální typ uzávěru, díky kterému je lze použít na klasické i integrované hagusy (podélníky).

Hlučnost nosičů je minimální. Značný podíl na redukci hluku má předvším aerodynamický tvar připomínající křídlo, který výrazně snižuje odpor vzduchu.

Stejně jako většina konkurenčních značek, jsou i střešní nosiče značky Envio uzamykatelné

Délka tyčí střešních nosičů je 120cm a poskytují tak dostatečný prostor pro upevnění 3-4 jízdních kol nebo s střešního boxu a 1 jízdního kola. Nosnost tyčí je 90kg.

Na vrchní straně jsou střešní nosiče vybaveny standardizovanou T-drážkou (2cm) krytou gumovým těsněním. Na spodní části tyče je pak drážka pro nastavení vzdálenosti patek.

I když lze střešní nosiče Envio použít téměř na všechny vozy s klasickými i integrovanými hagusy, existují některé modely s atypickým tvarem podélníků, na které je použít nelze.

V tabulce jsou zelenou barvou označeny modely kompatibilní se střešními nosiči Envio. Červenou barvou pak modely, na které střešní nosiče Envio použít nelze.

Levný produkt Střešní nosiče Envio (120cm, černé, II. jakost) od přední společnosti Envio můžete získat u nás teď se slevou! Výhodně za skvělou cenu 3 399 Kč.