Střešní nosiče s přesahem Ford Ranger 2015-2022 (Super Cab)

Střešní nosiče Whispbar používají patentovanou technologii pro redukci hluku. Jsou to nejtišší střešní nosiče na trhu! V porovnávacích... více informací »
Střešní nosiče s přesahem Ford Ranger 2015-2022 (Super Cab)
Značka: Whispbar
7 390 Kč
Ověřit dostupnost
Střešní nosiče Whispbar používají patentovanou technologii pro redukci hluku. Jsou to nejtišší střešní nosiče na trhu! V porovnávacích...

Střešní nosiče Whispbar používají patentovanou technologii pro redukci hluku. Jsou to nejtišší střešní nosiče na trhu! V porovnávacích testech ve větrném tunelu jim byla naměřena až o 70% nižší hlučnost než u konkurenčních nosičů.

Vysoký podíl na redukci hluku má předvším aerodynamický tvar připomínající křídlo, který snižuje odpor vzduchu na minimum.

Dalším faktorem, který má velký vliv na odstranění hlučnosti je speciální typ zakrytí T-drážky z vnitřní strany. Při montáži příslušenství se výplň nevyndává, ale pouze se prstem stlačí dolů. T-drážka vždy zůstane zakrytá po celé délce bez ohledu na to, zda je v ní namontované další příslušenství nebo ne. Navíc díky tomuto systému krycí gumu nikdy neztratíte ani nezapomenete.

Stejně jako většina konkurenčních značek, jsou i střešní nosiče značky Whispbar uzamykatelné.

Právě díky přesahu tyčí za kotvící patku, poskytuje tento typ střešních nosičů větší přepravní kapacitu a větší prostor na který je možné upevnit náklad nebo další nadstavbové nosiče.

Patky pro tyče jsou z vrchní strany odkryté, což umožňuje využít i tento prostor pro přepravu.

Pokud například přepravujete najednou 3-4 jízdní kola nebo střešní box a 1 jízdní kolo, rozhodně doporučujeme použít střešní nosiče s přesahem.

Další výhodou tohoto typu je, že díky široké možnosti nastavení vzdálenosti patek je velmi univerzální. Pokud v budoucnosti vyměníte auto, je velká pravděpodobnost, že nosiče budou pasovat i na Vaše nové auto. Pak stačí pouze dokoupit odpovídající montážní kit a střešní nosiče můžete používat dále.

Ke každé sadě nosičů je dodáván montážní kit, díky kterému je možné příčníky jednoduše připevnit na konkrétní model auta.

Montážní kity jsou shodné pro nosiče s přesahem i nosiče uzavřené.

Konkrétně v tomto případě se střešní nosiče upevňují pomocí montážního kitu za rám dveří.

Oblíbený a kvalitní produkt Střešní nosiče s přesahem Ford Ranger 2015-2022 (Super Cab) je k dostání zrovna tady a teď na našem webu v populární kategorii střešní nosiče! Pořiďte si ještě jiné produkty z této známé sekce ve výprodejové akci! Věhlasný dodavatel Whispbar vám může poskytnout prvotřídní výrobky U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky od výrobce Whispbar. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný kousek Střešní nosiče s přesahem Ford Ranger 2015-2022 (Super Cab) od kvalitní společnosti Whispbar seženete v naší internetové nabídce ve výhodné akci! Nabídky již od 7 390 Kč.